توس نیاز » دسته بندی » تور و مسافرت » اجاره ماشین » اجاره خودرو و ون سعادت رنت

اجاره خودرو و ون سعادت رنت


اجاره خودرو بدون راننده براي خودرو اقتصادي و ارزان قيمت
در صنعت اجاره خودرو تقاضاي زيادي براي خودرو هاي ارزان قيمت اما با کيفيت وجود دارد اين خودرو ها معولا براي سفر هاي بيرون شهري به صورت طولاني اجاره مي شود.
اشخاصي که درخواست اجاره خودرو بدون راننده براي خودروهاي ارزان قيمت را دارند افرادي هستند که از شهر ها و کشور هاي دور به تهران مي ايند و اين افراد به دلايل مختلفي خودرو شخصي خود را در اختيار ندارند از اين رو مي توانند با اجاره خودرو در تهران از طريق شرکت اجاره خودرو و اجاره ماشين عروس سعادت رنت اين نياز خود را براورده نماييند.
توريست هاييکه به ايران مي ايند و معمولا سفر هاي دراز مدت بين 15 تا 30 روز را دارند يک خودرو جادار با قيمت مناسب مي تواند نياز انها براي بازديد از سراسر ايران را برطرف نمايد.
توريست ها براي بازديد از سراسر ايران نياز به گشت و گذار و ديدن آثار تاريخي که در سراسر ايران پخش شده است را ببينند و با اجاره ماشين در تهران مي توانند اين نياز خود را از طريق حتي اجاره ون بدون راننده و اجاره ون با راننده که شامل اجاره ون تشريفاتي و اجاره ون ارزان قيمت برطرف نمايند.
در ضمن براي استخدام ون با راننده مي توانيد با مراجعه به لينک همکاري با ما و يا تماس تلفني امادگي خود را با اين مجموعه گسترده با بيش از 10 نمايندگي ثابت و متغيير در داخل کشور ايران اعلام نمايند.


اجاره خودرو بدون راننده براي ماشين عروس
در ضمينه اجاه ماشين عروس با راننده و اجاره ماشين عروس ارزان قيمت و همچنين خدمات و تشريفات عروسي که در زمينه گل آرايي ماشين عروس و مشاوره در اين زمينه توسط کارشناسان اين مجموعه و گل دسته عروس شما مشتريان عزيز مي توانيد با انتخاب اين مجموعه از مناسب ترين قيمت ها و جديد ترين مدل گل عروس مطلع شويد.
در انتخاب گل ماشين عروس شما مي بايست به چنت نکته توجه نماييد که ابتدا رنگ و مدل خودرو مي باشد در خودرو هاي مشکي و يا سفيد انتخاب گل ماشين عروس متفاوت است و با توجه به گل آرايي ماشين عروس ، دسته گل عروس نيز تاثير گذار مي باشد.
کيفيت گل و نصب آن بر روي خودرو نقش مهمي دارد که در اين زمينه همکاران گل آرايي ما با بالاترين کيفيت و با تضمين از سوي اين شرکت براي شما عروس و داماد ها جاي هيچ گونه نگراني و اضطراب براي يکي از مهمترين شب هاي زندگيتان نخواهيد داشت و با يک گل ارايي ارزان ماشين عروس از طرف اين شرکت مي توانيد يک شب خاطره انگيز داشته باشيد.

اجاره ماشين بدون راننده براي ماشين تشريفاتي
خودروهاي تشريفاتي در ايران در چند زمينه مورد استفاده قرار مي گيرد که از جمله آن خودرو تشريفات فرودگاه امام يا ترانسفر فرودگاه امام و ترانسفر تشريفاتي مهر اباد مي توان نام برد.
در ضمينه تشريفات مي توان به خدمات تشريفات اداري و خودرو لوکس تشريفاتي جهت مهمان هاي خارجي و جلسات کاري مورد استفاده قرار مي گيرد.
ماشين هاي تشريفاتي در ضمينه جابه جايي مديران ارشد و کارمند هاي سطح بالاي موسسه هاي خصوصي و دولتي مورد استفاده قرار مي گريد که در اين زمينه ما مفتخر هستيم که اين تشريفات را در بالاترين استاندارد هاي اروپايي و اموزش کارکنان خود در اين ضمينه به مشتريان خود ارائه دهيم.

اجاره ماشين ون براي سفرهاي بيرون شهري و داخل شهري
اجاره ون در ايران براي توريست ها و گردشگران ايراني مورد استفاده قرار مي گيرد در زماني که نياز به اجاره ون تشريفاتي داريد به چند نکته مي بايست توجه کرد ابتدا به اين نکته توجه کنيد که خودرو ون که نياز داريد ضرفيت چند نفر را دارد.
نکته بعدي اينکه با خودرو ون مي خواهيد چه مسافتي را طي نماييد ، اگرشما قصد داريد يک مسافت طولاني مدت را طي نماييد ابتدا مي بايست يک ون تشريفاتي لوکس اجاره نماييد . اجاره خودرو ون ارزان قيمت به دليل قيمت پايين و کيفيت اين نوع از ون ها براي سفر هاي کوتاه مدت مناسب مي باشد. پيشنهاد ما براي شما توريست و گردشگري ان ايراني براي سفر هاي طولاني مدت اجاره ون بنز و يا اجاره ون هايس مي باشد که به دليل کيفت بالا و سيستم تهويه مناسب اين نوع از ون ها مي توانيد يک سفر راحت و با ارامش خيال داشته باشيد.
موسسه کرايه اتومبيل و تشريفات سعادت مجهز به بزرگترين ناوگان حمل و نقل در زمينه رنت خودرو مي تواند ون مناسب با نياز و بودجه شما در اختيارتان قرار مي دهد.
ون هاي اين موسسه که شامل ون هاي بنز و ون هايس تويوتا و ون ارزان قيمت مي باشد به دو شکل اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده مي باشد.
اگر رانندگي براي شما دشوار است مي توانيد با کمک از رانندگان آموزش ديده اين شرکت براي سفر خود درخواست نماييد و اگر در نظر داريد خودتان رانندگي کنيد اين امکان براي شما فراهم شده است. از نظر قيمت اجاره ون نرخ محاسبه به چند شکل مي باشد : که در کرايه ون تشريفتي با راننده نرخ کرايه به صورت کيلومتري محاسبه مي گردد و هزينه اسکان و غذاي راننده توافقي مي باشد که از طرف مشتريان پرداخت مي گردد. نرخ کرايه اجاره ون بدون راننده اين نرخ به صورت روزانه محاسبه مي گردد اما مي بايست در نظر داشته باشيد که ون و ميني بوس ها داراي محدوديت کيلومتر مي باشد و اگر تصميم به مسافرت هاي طولاني مدت داريد به شما پيشنهاد مي گردد ون مورد نياز خود را با شرايط کيلومتر نامحدود اجاره نماييد که البته قيمت اين نوع از رنت ون بالاتر از نرخ عادي آن مي باشد.
در ضمن براي استخدام راننده با ون مي توانيد با اين شرکت تماس گرفته و اعلام همکاري نماييد.

اجاره خودرو براي توريست ها
موسسه سعادت رنت در ضمينه اجاره خودرو براي توريست ها امکانات ويژه اي دارد اين موسسه اماده همکاري با شرکت هاي گردشگري و برگزار کنندگان تور براي توريست ها مي باشد ، نياز شما موسسه ها و شرکت هاي گردشگري از انواع خودرو | ون با راننده و بدون راننده | اجاره ميني بوس و اتوبوس | اجاره خودرو سواري و کرايه ماشين هاي شاسي بلند و کوير پيمايي برطرف نماييم و اين امکان وجود دارد که خودرو را در يک ايستگاه تحويل گرفته و در تمامي ايستگاه هاي ثابت و سيار اين شرکت عودت دهيد.
ما با ناوگان بزرگ و کامل خود و کادري مجرب و آموزش ديده مسلط به زبان هاي انگليسي ، فرانسوي و آلماني يک خدمات تشريفاتي با استاندارد هاي روز به شما موسسه ها ي گردشگري و توريست ها و تور ليدر ها ارايه دهيم.

کرايه ماشين براي شرکت ها و موسسه هاي دولتي و خصوصي
اين موسسه در زمينه همکاري با موسسه و شرکت هاي خصوصي و دولتي داراي رزومه طولاني مدتي مي باشد که از جمله آن مي توان به ارگان ها دولتي در ضمينه خودرو هاي تشريفاتي و سرويس هاي ويژه مديران ارشد و موسسه هاي خصوصي در زمينه سرويس به مهانان و بازديد از مناطق و جلسات اداري و همچنين همکاري با موسسه هاي مسافرتي ، گردشگري و توريستي اشاره نمود .


از تاریخ انقضای این آگهی 731 روز گذشته است. ممکن است اطلاعات آگهی معتبر نباشد.

نام: rentcar


ارسال پیام به آگهی دهنده


موبایل: 09128032126


تلفن: 2144253846


زمان تماس: 8 صبح تا 2 بعدازظهر


ایمیل:


یاهو: ----


آدرس: تهران

کد آگهی: 17370


تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۶/۲/۲۵


قیمت: توافقی


دسته بندی: تور و مسافرت » اجاره ماشین


موقعیت آگهی:استان های دیگر » استان ها و شهرهای دیگر


وبسایت: ورود به وب سایت آگهی


تعداد بازدید: 311


تاریخ درج: ۱۳۹۶/۲/۲۵

جستجوی مرتبط

آگهی های جدید گروه اجاره ماشین

طراحی-کابینت-های-لوکس-آشپزخانه طراحی کابینت های لوکس آشپزخانه

طراحی و اجرای کابینت

سایت-تخصص-کارا-درخواست-آنلاین-خدمات-فنی سایت تخصص کارا-درخواست آنلاین خدمات فنی

سایت تخصص کارا در خواست آنلاین خدمات فنی تخصص کارا سایت تبلیغاتی است که مشتریان پس از مراجعه به سایت در صورت...

تولیدپایه-مبل-وکابینت-چرخ-کفی-وچمدان-ته-پایه-پایه-رگلاژی-پیچ-ومهره-فلک تولیدپایه مبل وکابینت،چرخ کفی وچمدان،ته پایه،پایه رگلاژی،پیچ ومهره فلک

تولیدکننده انواع پایه مبل وکابینت، چرخ کفی وچمدان،انواع ته پایه،پیچ ومهره فلکه ای،سطل زباله کابینتی،پایه تخم م...

تور-مشهد-مقدس-با-امکانات-عالی تور مشهد مقدس با امکانات عالی

با عرض سلام: کاروان زیارتی مشهد مقدس با امکانات عالی و سلف سرویس صبحانه ناهار و شام به مدت چهار شب و پنج روز...

راه-اندازی-فراوری-مس-با-متدهای-n.r.f-وn.p.r.c راه اندازی فراوری مس با متدهای N.R.F وN.P.R.C

راه اندازی فراوری مس با متدهای N.R.F وN.P.R.C فراوری کلیه کانسنگهای مس در یک پروسه،

ویزای-کار-ژاپن ویزای کار ژاپن

اخذ ویزای کار ژاپن برای 11 مقطع شغلی در صورت تمایل به مهاجرت کاری به ژاپن و اخذ ویزای کاری فرصت را از دست نده...

جاروبرقی-فیلیپس جاروبرقی فیلیپس

فروش جارو برقی فیلیپس

دستگاه-اسکاچ-بافی دستگاه اسکاچ بافی

خوداشتغالی با درآمد بالا بدون تخصص و با کمترین سرمایه بالاترین درآمد را به صورت تضمینی کسب کنید. (حتی بانوان ...

تولید-کننده-صندلی-سینمایی-صندلی-آمفی-تئاتر-صندلی-اداری-شرکت-رض-کو تولید کننده صندلی سینمایی،صندلی آمفی تئاتر،صندلی اداری،شرکت رض کو

تولید کننده صندلی سینمایی،صندلی آمفی تئاتر،صندلی اداری،شرکت رض کو

آموزش-برش-وطراحی-الگو آموزش برش وطراحی الگو

👈آیا به دنبال حرفه ای جدید هستید👉 ✌️ما بهترین راهو به شما پیشنهاد میکنیم✌️ 🍄آموزش حرفه ای برش کاری با ب...