شما اینجا هستید: توس نیاز » راهنمای استفاده از سایت توس نیاز

راهنمای استفاده از سایت توس نیاز

توس نیاز و فعالیت آن چیست؟

توس نیاز وبسایت نیازمندی های آنلاین مردم خراسان رضوی، شهرهای مشهد، نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، کلات و... است. بجای صرف هزینه و درج نیازمندی ها در روزنامه ها و سایر موارد، مردم خراسان می توانند نیازمندی های خود را در توس نیاز ثبت کنند یا می توانند در توس نیاز به دنبال آنچه نیاز دارند بگردند!

اگر به دنبال خرید خودرو هستید، اگر میخواهید وسیله نقلیه، موبایل، لبتاب، محصولات و .... خود را بفروشید، اگر نیازمند کارمند یا کار هستید، اگر به دنبال تولیدکننده هستید، اگر ...، اگر... اینجا مکان درستی است. 


چگونه در سایت عضو شوم؟

برای درج نیازمندی خود باید در سایت عضو شد. برای این کار ابتدا وارد صفحه عضویت شوید(کلیک کنید). در این صفحه اطلاعات کاربری شما شامل نام(نام شخصی، شرکت یا سازمان شما)، ایمیل و رمز ورود از شما دریافت می گردد.

در هنگام ثبت نام، توجه کنید که در ابتدای ایمیل خود www وارد نکنید. آدرس های ایمیل www ندارد.

بعد از ثبت نام به صفحه کاربری خود منتقل می شود. در پنل کاربری میتوانید نیازمندی ها و اطلاعات خود را مدیریت کنید.


چگونه آگهی یا نیازمندی درج کنم؟

پس از ورود به پنل کاربری خود، از منوی کاربری که در سمت راست صفحه قرار دارد، بر روی درج آگهی جدید کلیک کنید تا وارد صفحه درج آگهی شوید.

در این صفحه شما باید اطلاعات آگهی را وارد کنید. ابتدا نوع آگهی و مدت زمان را انتخاب کنید. برای اطلاع از مزایای آگهی ویژه کلیک کنید. همچنین میتوانید تعرفه و هزینه درج آگهی ویژه را از اینجا ببینید.

در زیر هر بخش اطلاعاتی وجود دارد که با تصویر راهنمای درج آگهی  مشخص شده است. در هنگام درج اطلاعات به این راهنما ها توجه کنید.

همچنین می توانید راهنمای درج آگهی را مطالعه کنید.

بعد از درج آگهی و ذخیره، آگهی در انتظار تایید مدیر سایت قرار میگیرد. تایید آگهی های عادی بین 2 دقیقه تا 2 روز ممکن است طول بکشد. پس از تایید مدیر، آگهی در سایت نمایش داده می شود. در صورتی که آگهی شما بنا به دلایلی تایید نشود، وضعیت آن "تایید نشده" خواهد بود و علت عدم تایید آن نیز مشخص خواهد شد.

اگر آگهی ویژه درج کرده باشید، برای پرداخت هدایت می شوید. پس از انجام پرداخت و بازگشت از بانک، آگهی شما نمایش داده می شود و نیازی به تایید مدیر ندارد. 

در صورتی که آگهی ویژه شما مخالف با قوانین سایت یا شرع جامعه باشد، طبق قوانین، آگهی شما غیرفعال می شود.


چگونه آگهی عادی خود را تبدیل به آگهی ویژه کنم؟

برای تبدیل آگهی عادی خود به آگهی ویژه کافی است آگهی را ویرایش کنید و نوع آگهی را به ویژه تغییر دهید. پس از ویرایش آگهی برای پرداخت هدایت می شوید. پس از پرداخت آگهی شما نمایش داده می شود.


بروزرسانی آگهی چیست و چه مزیتی دارد؟

 شما می توانید آگهی خود را به روز کنید. با به روزرسانی آگهی، علاوه بر اینکه بازدید کننده از توجه شما به آگهی مطلع می شود، آگهی شما در صدر آگهی های به روز شده در تمام صفحات سایت نمایش داده می شود. که این امر باعث افزایش بازدید آگهی شما می شود.

برای بروز رسانی آگهی خود، از لیست آگهی ها بر روی بروزرسانی کلیک کنید. و یا آگهی های خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه زیر لیست آگهی ها کلیک کنید.

در هر 1 ساعت فقط 1 بار میتوانید آگهی خود را به روز کنید. 


آگهی را چگونه تمدید کنم؟

برای تمدید آگهی های منقضی شده فقط کافیست، از لیست آگهی ها، بر روی   تمدید کلیک کنید. آگهی شما مستقیما بعد از تمدید(و در صورت نیاز، پرداخت) نمایش داده می شود و نیازی به تایید مدیریت نیست!


گالری تصاویر آگهی خود را تنظیم کنید

شما میتوانید برای آگهی های ویژه خود در سایت توس نیاز یک گالری تصویر ایجاد کنید. یعنی برای هر آگهی خود بین 1 تا 10 عکس اختصاص دهید تا در صفحه آگهی شما نمایش داده شود.

برای مدیریت گالری تصاویر آگهی و افزدون تصویر، ابتدا در پنل کاربری خود بر روی لیست آگهی ها کلیک کنید. سپس در لیست آگهی ها، روی  لینک "گالری" زیر هر آگهی کلیک کنید.